Здоровье
Typography

За тиждень в Україні склали тисячу чотиреста тридцять шість протоколів за порушення карантинних заходів. Про це під час селекторної наради у Президента України Володимира Зеленського повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко, передає УНН з посиланням на прес-службу Офісу Президента.

"Голова Національної поліції Ігор Клименко повідомив, що за останній тиждень було складено 1 436 протоколів за порушення карантинних заходів. Для цього в Україні діють 200 рейдових груп", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що представники правоохоронних органів поінформували Президента, що на святкуванні Дня міста в Одесі і Дніпрі в цих населених пунктах зібралися десятки тисяч людей без засобів індивідуального захисту і дотримання карантинних норм. За даним фактом порушено кримінальне провадження в Одеській області і проходить розслідування.

Також правоохоронці повідомили, що організатори свят повинні понести адміністративне покарання у розмірі 170 тис. грн, а в разі, якщо епідеміологічне розслідування встановить причинно-наслідковий зв'язок між цими святкуваннями і збільшенням кількості хворих коронавирусной інфекцією або смертністю від цієї хвороби, - буде відкрито кримінальне провадження .

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама