Питание
Typography

Частоту споживання алкоголю можна визначити по волоссю. До такого висновку прийшли дослідники з університету Антверпена, передає УНН з посиланням на europepmc.org.

Справа в тому, що при вживанні алкоголю організм людини, а зокрема - волосся, накопичують такий компонент, як етілсульфат.

Дослідники порівнювали за хімічним складом волосся людей з різним пристрастю до алкоголю, і з'ясували, що рівень етілсульфат цілком точно відповідає тому, як багато людина п'є.

Відзначимо, що алкоголь і пристрасть до нього людини постійно стає темою для різних досліджень вчених.

Наприклад, американські вчені нещодавно виявили користь алкоголю для літніх людей, а група дослідників з Данії, Канади і США констатували відсутність впливу алкоголю (при помірному його споживанні) на здатність чоловіка зачати дитину.

Тим часом, вчені з лондонського університету прийшли до висновку, що деякі алкогольні напої "рятують" від головного болю краще таблеток.

Так чи інакше, але спиртне завжди варто вживати акуратно і в міру. Також, відповідно до порад горілчаного бренду Arctic Palace, до застілля навіть можна підготуватися заздалегідь, ніж уберегти організм від зайвого шкоди.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама