Наука
Typography

Міністерство освіти і науки шукає допомоги в організації змішаного освіти шкіл.

Про це під час онлайн-зустрічі з главою представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Еріком де заганяючи сказав тимчасово виконуючий обов'язки міністра освіти Сергій Шкарлет.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

За словами Шкарлета, співпраця з Європейським інвестиційним банком є ​​важливим кроком євроінтеграції освітньої системи України.

Також в.о. міністра висловив надію, що найближчим часом Україна і МОН, зокрема, повністю імплементують норми ЄІБ і основи договірного співробітництва в частині реалізації проектів.

Зокрема, Сергій Шкарлет запропонував закликати Європейський інвестиційний банк в Україні спільно опрацювати питання щодо можливої ​​участі ЄІБ в підтримці заходів щодо створення та впровадження комплексної програми змішаного (очно-дистанційної) освіти.

«Світ шукає шляхи адаптації до життя в умовах пандемії коронавируса. І Україна також проходить цей шлях вперше. Нам необхідна допомога в організації змішаного освіти, особливо для шкіл, в тому числі і в рамках Нової української школи. Тому ми готові розробити проект і представити його на розгляд в ЄІБ », - зазначив Сергій Шкарлет.

Він також закликав усіх партнерів МОН долучитися до цього процесу.

Зі свого боку Жан-Ерік де Загін підкреслив, що інвестиції в людський капітал є надзвичайно важливими для ЄІБ, і тому співпраця з Україною в сфері освіти є необхідною.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама