Наука
Typography

Зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року проводитиметься за програмами, затвердженими наказами МОН № 696 від 26 червня 2018 року, № 1426 від 20 грудня 2018 року і № 1513 від 4 грудня 2019 року.

На підставі зазначених програм будуть складатися тестові завдання для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання містять вимоги до рівня загальноосвітньої підготовки учасників ЗНО з одинадцяти навчальних предметів і конкретизують, що повинен знати і вміти випускник навчального закладу в межах певних тематичних розділів по предмету.

Крім того, в програмі ЗНО з історії України наведено перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також список персоналій обов'язкових для розпізнавання абітурієнтами.

Програма ЗНО з української мови та літератури в блоці «Українська література» містить перелік літературних творів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання, а також перелік слів з нормативним наголосом.

Рекомендуємо майбутнім учасникам ЗНО також ознайомитися з електронним безкоштовним посібником для підготовки до власному висловлюванню з української мови та матеріалами для підготовки до власному висловлюванню з англійської мови.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама