Наука
Typography

Ті, хто ходив в школу в нульові, може бути, згадають, як вчителі боролися з мобільними телефонами в школах. Зараз, звичайно, вони вже давно здалися, і визнали, що смартфони необхідні школярам так само, як і комп'ютери. У зв'язку з цим кожен раз, як починається навчальний рік, оператори запускають різні акції. Наприклад, Vodafone поповнить рахунок на тисячу гривень всім абонентам, які придбають акції смартфони.

Бонуси до початку навчального року

Акція триватиме аж до середини жовтня. Всі, хто придбає певні смартфони, отримають на бонусний рахунок тисячу або ж п'ятсот гривень в залежності від конкретного смартфона. Ця акція запускається щороку, в цьому році приділено найбільше уваги саме телефонами з хорошими камерами, тому що, як правило, вони найбільше популярні серед підлітків і дітей. Список акційних смартфонів наступний:

  • Samsung S10
  • Samsung Galaxy A51
  • Samsung Galaxy A31
  • Tecno CAMON 15
  • Tecno SPARK 5
  • Tecno SPARK 4

Акція діє всюди на території нашої країни. Основний інтерес, крім телефонів з хорошими камерами, приділений дешевим телефонами в ціновому діапазоні до трьох тисяч гривень. Справа в тому, що дітям рідко купують дорогі наворочені смартфони - це практично не має сенсу, адже вони часто ламають їх або втрачають.

Як ми писали раніше, Vodafone почав продажу iPhone за ціною середнячків Xiaomi. Акція буде дійсна весь вересень і більше половини наступного місяця - аж до вісімнадцятого жовтня. Весь цей час в Рітейлінговая мережі оператора оригінальні iPhone SE 2020 будуть коштувати всього лише 10 999 гривень. Чому так дешево? Тому що разом з покупкою даних телефонів за такою ціною ви берете на себе певні зобов'язання за контрактом. Контракт при покупці зобов'яже вас користуватися тарифним планом Vodafone Red XL протягом року, також ви повинні будете оформити річну страховку смартфона «СмартОК» за 1680 гривень.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама