Баскетбол
Typography

Журналіст CBS Sports Сем Куїнн розповів з якими складнощами доведеться зіткнутися «Лос-Анджелес Лейкерс» у разі, якщо вони всерйоз розраховують підписати форварда «Мілуокі Бакс» Янніса Адетокунбо.

«Лейкерс» таємно вели переговори з Яннісом вже більше року. Незважаючи на те, що вони побудували команду-претендента на чемпіонство навколо Леброна Джеймса і Ентоні Девіса, раніше вони відмовилися підписати єдиного вільного агента на контракт, який тривав би до наступного сезону. Вони підписали з його братом Костас двосторонню угоду.

Ось в чому біда: у «Лейкерс» майже немає можливості запропонувати йому можна порівняти з ринком контракт. Припустимо, в їх зведену відомість на новий сезон ніхто не входить, крім Джеймса, Девіса, що залишилися від угоди Луола Дена. Якщо припустити, що контракти Леброна і Девіса знаходяться у «стелі», підписання Янніса однозначно перевищить їх стелю в $ 81 млн доларів. Вони могли б займатися обмінами ... Але якими активами? Кайл Кузьма не стане центральною ланкою в торгівлі Яннісом. У «Нью-Орлеана» є всі свої драфти. «Бакс» не хотів співпрацювати. Без місця в «стелі» у «Лейкерс» немає важелів.

Шлях тут, по суті, залежить від скорочення заробітної плати Леброна і Девіса, а також запитів самого Янніса. Тому угода бачиться малоймовірною. Леброн, колишній віце-президент NBPA, з 2014 року завжди брав максимум. Девіс і Янніс обидва знаходяться на піку кар'єри і вже втратили гроші через вірус. Вони не отримують за це ніяких знижок.

Думка про тріо Янніса, Леброна і Девіса абсолютно божевільна і жахлива для всіх інших 29 команд. Вони були б нової суперкоманді НБА і, можливо, більш непереможною, ніж ті «Голден Стейт», який все ненавиділи кілька років тому », - наводить думку журналіста FadeAway World.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама