Бокс
Typography

Хорхе терпів до останнього, але трикутник Тобі Імад виявився занадто надійним.

Хорхе Масвідалом - один з найскандальніших бійців UFC. Американець з кубинських корінням постійно лається з суперниками, жорстко висловлюється з приводу і має справжній поясом «головного поганця», який йому вручав сам Дана Уайт. До епатажній поведінці додаються відмінні спортивні навички: Масвідалом - чудовий спортсмен, недавно претендував на чемпіонський титул напівсередньої ваги. 12 липня Хорхе програв Камару Усману в битві за пояс, але поразка стала далеко не першим в його кар'єрі.

35-річний Масвідалом виступає на професійному рівні 17 років: в цілому він програв 14 поєдинків, з яких тільки три - достроково. Сам Хорхе в одному зі старих інтерв'ю назвав «найбільш образливою» невдачу, яку він зазнав 1 травня 2009 року. Тоді американець проводив свій другий бій під егідою промоушену Bellator. Його суперником був досвідчений Тобі Імада, має японське походження. Масвідалом йшов на серії з трьох перемог, вдала смуга Імад налічувала відразу сім поєдинків.

Хорхе, тоді виглядав трохи інакше, ніж зараз, почав бій з активного «обстрілу» руками. Імада намагався активно ухилятися, але все одно пропустив кілька жорстких ударів. Пізніше Масвідалом доніс до опонента могутнє потрапляння коліном, після чого Тобі виявився на канвасе. Хорхе продовжував домінувати і впевнено забрав два раунди, але заключна п'ятихвилинка стала для нього розчаруванням. В одному з епізодів Масвідалом підняв Імаду і поніс того на плечах, не помітивши, як на його шиї защёлкнулся зворотний трикутник. Хорхе не здавався і дотерпів до втрати свідомості, після чого суддя негайно зупинив поєдинок.

Після тієї поразки Масвідалом провів ще 28 поєдинків в різних організаціях. Кубинський американець виступає зі змінним успіхом і до пояса поки не добрався, зате стабільно «дає шоу». Його найкращим перформансом став найшвидший нокаут в історії UFC: Хорхе брутально звалив Бена АСКРО ударом коліна на п'ятій секунді. Переможна серія Імад перервалася невдовзі після зустрічі з Масвідалом. Тобі ще довго бився з численними опонентами, завершивши кар'єру в 2013 році після нічийної зустрічі з Хіроюкі Така.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама