Гаджеты
Typography

Анонс Galaxy Watch 3 Titanium і Galaxy Watch 3 Titanium PXG Edition

Нагадаємо, розумний годинник Samsung Galaxy Watch 3 дебютував одночасно з флагманської серією смартфонів Galaxy Note20 в серпні цього року. Тепер же були представлені Galaxy Watch 3 Titanium і Galaxy Watch 3 Titanium PXG Edition.

Як випливає з назви, корпус Galaxy Watch 3 Titanium виконаний з титану з регульованим металевим ремінцем. Він буде доступний в одному варіанті розміром 45 мм і тільки з Bluetooth в кольорі Mystic Black.

Виробник стверджує, що Galaxy Watch 3 Titanium - це перші титанові годинник Samsung. Також цей пристрій - ідеальний подарунок для шанувальників гольфу. Гаджет оснащений додатком Smart Candy, яке включає дані про понад 40 000 полях для гольфу по всьому світу. Ніяких інших відмінностей від оригінальних Galaxy Watch 3 у цій моделі немає.

Крім того, південнокорейський технологічний гігант також анонсував обмежену серію цих розумних годин під назвою Galaxy Watch 3 Titanium PXG Edition, створену у співпраці з компанією Parsons Xtreme Golf (PXG), що випускає преміальне обладнання для гольфу. Ця версія годин матиме логотип PXG і буде поставлятися з циферблатом PXG, а також аксесуарами PXG. Цей годинник вийдуть обмеженим тиражем в 1000 одиниць.

Розумний годинник Samsung Galaxy Watch 3 Titanium і Galaxy Watch 3 Titanium PXG Edition надійдуть у продаж 18 вересня в Південній Кореї за ціною 650 і 830 доларів відповідно.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама