Гаджеты
Typography

У 2022 році світ побачить новинку від Ілона Маска – Tesla Phone. І це буде не просто смартфон, здатний скласти конкуренцію всім гігантам, що панують на ринку на сьогоднішній день, а дійсно найкращий смартфон, який ймовірно залишить їх на кілька кроків позаду.

Багато людей однозначно вирішать придбати собі Tesla Phone, тому що це буде унікальний смартфон, з можливостями, які ще ніколи не були доступні в смартфонах, що існують на сьогоднішній день. Давайте подивимося, які стандартні характеристики він має і що в ньому є унікальне.

Технічні характеристики

Tesla Phone

На сьогоднішній день із презентації нам відомо, що Tesla Phone буде забезпечений:

  • Процесор Qualcomm Snapdragon 8-ої серії;
  • Об'єм оперативної пам'яті – 16 ГБ;
  • Об'єм вбудованої пам'яті - 512 ГБ/1 ТБ;
  • Швидка зарядка USB Type-C - 100 Вт;
  • Графеновий акумулятор - ємність поки що невідома;
  • Швидкість заряду з 0% до 100% – менше 10 хвилин;
  • Водозахист IP68 - занурення до 2х метрів.

Унікальні можливості Tesla Phone

Tesla Phone

У розробці Tesla Phone брав безпосередню участь сам Ілон Маск і, звичайно, смартфон має деякі унікальні можливості. У тильній частині телефону розмістилася сонячна панель, яка дозволяє за 30 хвилин перебування під сонцем зарядити пристрій на 20%. Так, наприклад, перебуваючи в подорожі далеко від цивілізації, не маючи можливості зарядити телефон, Ви зможете бути завжди на зв'язку, просто підставляючи телефон під сонячні промені. Жоден із існуючих флагманів не може похвалитися такою можливістю.

Tesla Phone

У космічної компанії Ілона Маска SpaceX, запущений у реалізацію проект Starlink із оснащення поверхні планети швидкісним інтернетом за допомогою супутників. Tesla Phone має можливість підключатися до цієї мережі безпосередньо і користуватися швидкісним супутниковим інтернетом з будь-якої точки планети. При цьому для покупців смартфона дана мережа буде доступна безкоштовно та без обмежень за часом.

Повна презентація Tesla Phone відбудеться пізніше, а старт продажів очікується ближче до кінця 2022 року. У скільки Ілон Маск оцінить свою революційну новинку поки що не відомо.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама