Экология
Typography

Компанія McDonald's відкрила в американському штаті Флорида ресторан, який використовує енергію з відновлюваних джерел, передає designboom.

За інформацією видання, ресторан площею 745 квадратних метрів має дах V-подібної форми. Він покритий сонячними панелями, які зможуть генерувати 704 700 кВт / г щороку.

Всього в будівлі є 1740 квадратних метрів фотоелектричних панелей і 447 квадратних метрів інтегрованих фотоелектричних панелей з склінням, а 25 автономних ліхтарів для парковок допомагають компенсувати понад 9 тисяч кВт / год на рік.

На зовнішніх стінах ресторану, площа яких становить 158 квадратних метрів, висаджені рослини. Вони потрібні для того, щоб очищати повітря і утримувати воду.

Протягом 65% днів у році в закладі працює природна вентиляція, а автоматичні вікна-жалюзі реагують на датчики вологості і температури повітря, які спрацьовують, коли потрібно включити кондиціонер.

Ресторан стане навчальним центром для компанії McDonald's. У компанії заявили, що ресторан стане центром навчання, де будуть тестуватися рішення щодо скорочення споживання енергії та води.

До 2030 року корпорація планує зменшити власні викиди парникових газів на 36%, в порівнянні з показниками 2015 року.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама