Космос
Typography

SpaceX підняла ще одну партію супутників Starlink на низьку навколоземну орбіту в четвер, після незначних затримок. Про це повідомляє Interesting Engineering.

Двоступенева ракета Falcon 9 підняла 60 супутників Starlink в небо Флориди з майданчика 39A в Космічному центрі Кеннеді НАСА. Ракета-носій першого ступеня SpaceX повернулася на Землю приблизно через 9 хвилин після запуску і приземлилася на одному з безпілотних кораблів SpaceX, плаваючих в глибоких водах Атлантичного океану.

Цей запуск став третьою спробою SpaceX відправити цю місію в небо після затримок, пов'язаних з погодою і оглядом даних. Це також перша місія Starlink в вересні і 16-я місія SpaceX. Вражаючий парк використаних ракет-носіїв компанії пережив активну літо, а каліфорнійський виробник ракет завершив нове досягнення за свій останній політ Starlink: це перша ракета-носій першого ступеня, який запускався і приземлявся шість разів.

У вихідні, попередні цього запуску, була штормова погода (не кажучи вже про ураган категорії 4 в Луїзіані), але в четвер під час запуску було сонячне небо з ясною погодою

Спочатку планувалося провести "подвійний запуск", коли два різних Falcon 9 будуть запущені з різних стартових майданчиків у Флориді в один день. Цей запуск міг би стати ще одним відкриттям для SpaceX. Однак ці плани були зірвані через погані погодні умови і гроз, які характерні для цього району в літній час.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама