Софт
Typography

Стало відомо про те, що розробники з Google приступили до тестування нової функції в браузері Chrome 85. Мова йде про інструмент блокування ресурсномісткою реклами, яка витрачає багато трафіку або ж створює значне навантаження на CPU. Зараз згадана функція доступна обмеженому числу користувачів, але після завершення етапу тестування вона буде поширена повсюдно.

Нова функція блокування відключає iframe-блоки з рекламним контентом, якщо в основному потоці витрачено понад 60 секунд процесорного часу в сумі або 15 секунд в 30-секундному інтервалі (споживання більше 50% ресурсів більше 30 секунд). Крім того, рекламний контент буде блокуватися в разі, якщо блок завантажує по мережі більше 4 Мбайт даних. Автоматичне блокування спрацьовує, якщо до моменту перевищення згаданих лімітів користувач не взаємодіяв з рекламою, наприклад, не кликав на неї.

У разі блокування рекламного блоку, проблемний iframe буде автоматично замінений на сторінку з інформаційним повідомленням, в якому сказано, що реклама заблокована через надмірне споживання ресурсів. Як приклади підлягають блокуванню блоків наводяться рекламні вставки з кодом для Майнінг криптовалюта, обробники великих незжатих зображень і ін.

Розробники вважають, що нова функція допоможе позбутися від рекламного контента з неефективною реалізацією коду і навмисної паразитного активністю. Реклама такого роду істотно підвищує навантаження на призначені для користувача пристрої і призводить до уповільнення завантаження основного контенту, збільшує витрату трафіку, знижує час автономної роботи від акумулятора. За розрахунками Google, під зазначені критерії блокування потрапить тільки 0,3% від загальної кількості рекламних блоків.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама