Семейный отдых
Typography

Родзинка сімейного клубу - великий плавальний басейн з морською водою, перший і єдиний в Києві. Поруч з басейном можна позасмагати на шезлонгах або під балдахінами альтанок. На території є ресторан з європейською кухнею, а спрагу біля самого басейну можна буде вгамувати в літньому барі.

MORE Family Club - це те місце, де повноцінно зможуть відпочити як батьки, так і їхні діти. Для дітей створена окрема зона розваг, яка включає дитячий лабіринт, ігровий майданчик і дитячий басейн. Доглядати і грати з дітьми будуть аніматори, що дозволить батькам провести час без зайвих турбот.

Важливо відзначити, що цінова політика клубу сімейного відпочинку MORE Family Club досить демократична, в будні дні вхід буде коштувати всього 150 грн, у вихідні і святкові дні - 250 грн. Для дітей до 6 років вхід безкоштовний, а для діток з 6 до 13 років - 100 грн. У зазначену вартість буде входити користування басейном, шезлонг, рушник, місце на парковці. Розваги для дітей також надаються без додаткової оплати.

Клуб сімейного відпочинку MORE Family Club чекає гостей сім днів на тиждень, з 9:00 до 21:00 за адресою Парк Дружби народів, 5.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама