Українці за законом можуть до кінця року звернутися до податкової і повернути частину ПДФО. Така можливість надається всім, хто офіційно працював і витрачав гроші на навчання, лікування, іпотеку і т.д.

У Дніпрі розкрили нову схему зловмисників. Для своєї мети вони використовували дітей, яким телефонували і намагалися їх виманити на вулицю.

Які цифри побачимо в обмінниках

Українцям розповіли, коли на ринку стартує нова девальвація гривні

Значне підвищення
Кабмін має намір посилити штрафи за перевантаження для українських підприємців-перевізників.

Борги за комуналку, які під час карантину накопичили українці, списувати НЕ будуть

Про це передає Politeka з посиланням на видання UBR.ua.

На цьому тижні набула чинності постанова Нацбанку №129 про відкриття / закриття рахунків, яке наробило багато шуму як в фінансових колах, так і серед банківських клієнтів. Вся справа в тому, що одна з норм нового документа забороняє банку закрити рахунок людини, якщо розміщені на ньому кошти заморожені (зупинені) за законодавством, що стосується фінансового моніторингу.
"Країна" детально розібралася в нових правилах.

У Києві посилять обмеження, оскільки столицю віднесли до "помаранчевої зоні" епідемічної небезпеки. Нове карантинне зонування в Україні почало діяти з понеділка, 14 вересня.

Еще статьи...

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама