В Україні вже до 1 грудня 2021-го створять спецпідрозділ Державної податкової служби, який в індивідуальному порядку перевірятиме платників. Тих, чиї доходи та витрати не співпадатимуть, можуть змусити пояснити джерело походження коштів та дорахувати податкове зобов'язання.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що необхідно продовжити локдаун в країні, який діє до 24 січня. Про це він повідомив в ефірі телеканалу Україна 24.

В Україні може з'явитися "економічний паспорт громадянина" "Економічний паспорт українця" може незабаром з'явитися в державі. Його зараз розробляють і він сприятиме додатковому створенню робочих місць і давати доходи українцям.

У Кабміні назвали терміни локдауна в Україні. Зараз йде обговорення посилення карантину, і сьогодні, 9 грудня, буде оголошено остаточне рішення.

Так, за даними LB.ua, його введуть з 8 по 25 січня. З'явився список обмежень, які будуть діяти протягом майже двох тижнів. Крім того, карантин буде продовжено до 28 лютого 2021 року.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні в понеділок, 28 грудня, ухвалив постанову, яка продовжує дію ПСО (спецобязательств) з продажу електричної енергії населенню. При цьому пільгову ціну на перші 100 кВт год у розмірі 90 коп. за кожен кіловат скасували. З нового року діє єдиний тариф - 1,68 грн.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) України допустила до обігу в Україні акції шести компаній - Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Українці за законом можуть до кінця року звернутися до податкової і повернути частину ПДФО. Така можливість надається всім, хто офіційно працював і витрачав гроші на навчання, лікування, іпотеку і т.д.

Еще статьи...

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама