Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що необхідно продовжити локдаун в країні, який діє до 24 січня. Про це він повідомив в ефірі телеканалу Україна 24.

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні в понеділок, 28 грудня, ухвалив постанову, яка продовжує дію ПСО (спецобязательств) з продажу електричної енергії населенню. При цьому пільгову ціну на перші 100 кВт год у розмірі 90 коп. за кожен кіловат скасували. З нового року діє єдиний тариф - 1,68 грн.

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) України допустила до обігу в Україні акції шести компаній - Facebook Inc., Tesla Inc., Netflix Inc., Microsoft Corporation, Visa Inc і Advanced Micro Devices, Inc.

Українці за законом можуть до кінця року звернутися до податкової і повернути частину ПДФО. Така можливість надається всім, хто офіційно працював і витрачав гроші на навчання, лікування, іпотеку і т.д.

В Україні може з'явитися "економічний паспорт громадянина" "Економічний паспорт українця" може незабаром з'явитися в державі. Його зараз розробляють і він сприятиме додатковому створенню робочих місць і давати доходи українцям.

У Кабміні назвали терміни локдауна в Україні. Зараз йде обговорення посилення карантину, і сьогодні, 9 грудня, буде оголошено остаточне рішення.

Так, за даними LB.ua, його введуть з 8 по 25 січня. З'явився список обмежень, які будуть діяти протягом майже двох тижнів. Крім того, карантин буде продовжено до 28 лютого 2021 року.

У Дніпрі розкрили нову схему зловмисників. Для своєї мети вони використовували дітей, яким телефонували і намагалися їх виманити на вулицю.

Еще статьи...

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама