Украина
Typography

Влада України виділять 2,6 млрд грн на закупівлю вакцини від коронавируса COVID-19.

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко на брифінгу в понеділок, 14 вересня, кажучи про збільшення витрат на медицину в 2021 році.

"До 2023 року в нас є реальна можливість забезпечити витрати на охорону здоров'я на рівні 5%. Йде збільшення в 2021 році до 4,2% ВВП на охорону здоров'я в порівнянні з 3,4% в цьому, і ми плануємо вийти на рівень 5% в 2023 році ", - розповів він.

За його словами, в 2021 році збільшення видатків на медицину складе 27 млрд грн. В основному це стосується зарплат з програми медичних гарантій, придбання обладнання для опорних лікарень, розвитку екстреної медичної допомоги.

"Закупівля вакцин від COVID - на цю програму передбачено 2,6 млрд грн", - зазначив Марченко.

За його словами, в цілому на боротьбу з COVID-19 в наступному році буде передбачено 19,4 млрд грн.

Зокрема, крім вакцин, планується виділення 15,8 млрд грн за програмою Медгарант. Ще 1 млрд грн виділять на запобігання коронавируса в школах.

Нагадаємо, 4 вересня міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив про переговори з компанією AstraZeneca щодо майбутньої закупівлі вакцин. Також переговори йдуть з іншими компаніями-лідерами, які знаходяться на третій стадії випробувань.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама