Украина
Typography

У Дніпрі розкрили нову схему зловмисників. Для своєї мети вони використовували дітей, яким телефонували і намагалися їх виманити на вулицю.

Мешканка Дніпра Анна Щукіна розповіла історію про те, як злочинці намагалися використовувати її дочка для скоєння злочину. Зловмисник зателефонував її старшої дочки на мобільний.

Злочинець розмовляв з дівчинкою пошепки і представився її батьком. Він почав розповідати, що потрапив в ДТП і потребує допомоги.

"Я твій тато, потрапив в аварію і мені потрібна твоя допомога", - сказав чоловік пошепки дитині.

Дівчинка дзвінок скинула. Однак злочинець знову їй подзвонив, почав просити про допомогу і просив її відкрити двері, вийти на вулицю і не повідомляти матері про те, що відбувається.

Дівчинка розповіла, що під час дзвінка навпроти будинку вона побачила старий білий мікроавтобус. З'ясувалося, що нікому із сусідів цей автомобіль не належав. Дорослі негайно звернулися в поліцію.

"Батьки, будьте уважні! Поговоріть зі своїми дітьми, щоб вони ні в якому разі і нікому не відкривали двері і не реагували на подібні дзвінки. А адже дитина могла і розгубитися", - закликала Щукіна жителів Дніпра.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама