Украина
Typography

В Україні може з'явитися "економічний паспорт громадянина" "Економічний паспорт українця" може незабаром з'явитися в державі. Його зараз розробляють і він сприятиме додатковому створенню робочих місць і давати доходи українцям.

Про це розповів колишній президент Грузії, чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеїл Саакашвілі в ефірі телеканалу "Україна 24".

Саакашвілі пояснив, що "економічний паспорт українця" означатиме для держави полегшення процесу видобутку корисних копалин і можливість для країни забезпечувати себе повністю газом. Крім того, впровадження такого паспорта дозволить отримувати гроші українцям від того, що видобуватимуться ресурси.

"Якщо Україна буде добувати газ, а за нашими законами це дуже спрощується, то кожен українець матиме економічний паспорт, куди гроші від титану, від урану, а Росія зараз спеціально блокує, щоб ми не добували титан, уран, газ те ж саме, практично України була в колоніальній залежності в сенсі природних копалин - все це ми зараз полегшуємо, і кожен українець матиме паспорт з народження, куди гроші будуть капати від того, що ресурси будуть добуватися. це буде створювати робочі місця, це буде давати доходи українцям ", - пояснив Саакашвілі.

Зарегистрируйтесь через нашу бесплатную службу подписки по электронной почте, чтобы получать уведомления о появлении новой информации.
Реклама